Aquaball

Czym jest Aqua-ball?

Jest to inaczej piłka wodna przeznaczona do „spacerowania” po wodzie. Piłki tego rodzaju mają zwykle około 2 metrów średnicy a jako wejście służy duży suwak umożliwiający wsiadanie i wysiadanie. Piłkę, po wejściu do niej osoby zamyka się i wypełnia powietrzem (dmucha). Osoba w takim napompowanym balonie ma możliwość chodzenia po wodzie.


ZAPRASZAMY, WIĘC DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY DOTYCZĄCEJ AQUBA-BALL. PIŁKI SĄ ZAWSZE PRZECHOWYWANE W ODPOWIEDNI SPOSÓB Z PEŁNĄ STARANNOŚCIĄ BY NIE OSŁABIĆ W ŻADEN SPOSÓB MATERIAŁU Z KTÓREGO ZOSTAŁY WYKONANE. SPACERY W PIŁKACH OFERUJEMY NA PŁYTKICH BASENACH CO JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNE A ZARAZEM PRZYJEMNE.

 

 

Jak korzystać z Aqua-ball

By spróbować chodzić po wodzie wystarczy wejść do piłki i poczekać aż zostanie zamknięta oraz napompowana. Sterowanie piłką by dotrzeć do wyznaczonego celu nie jest wcale takie proste. Pamiętać należy jedynie by nie posiadać przy sobie podczas pobytu wewnątrz piłki niczego ostrego, co mogłoby uszkodzić piłkę, w przeciwnym razie można się przemoczyć.

 

 

Kto może korzystać z Aqua-ball?

Poza klaustrofobią (lękiem przez zamkniętymi przestrzeniami o niewielkich rozmiarach) nie ma żadnych innych przeciwwskazań. Piłka nie może powinna także być używana na dużych powierzchniach wód o dużych głębokościach. Najbezpieczniejszą formą użycia Aqua-ball jest korzystanie z niej w dość płytkich basenach eliminujących w razie pęknięcia piłki, (mimo iż zdarza się to bardzo rzadko) zagrożenia utonięciem.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress