O nas

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych gości założyliśmy firmę, mającą na celu troskę o przyjemne, aktywne i różnorodne zagospodarowanie wolnego czasu. W związku z powyższym oferujemy pełną gamę gier i zabaw, indywidualnych oraz zespołowych, do których zaliczają się: PAINTBALL, MINI GOLF, AQUA BALL, TRAMPOLINA, ŁUCZNICTWO, STRZELNICA (WIATRÓWKI, PROCE), BOULE.

Nasza działalność obejmuje także organizowanie imprez integracyjnych dla firm oraz grup zorganizowanych. Zakres naszego działania obejmuje cały region Podhala.
Ponadto uformowana została drużyna Paintballowa, pragnąca szlifować swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktora, a z czasem także reprezentować TPR w turniejach regionalnych i ogólnokrajowych (rekrutacja do drużyny w toku – zapraszamy).

Pragniemy stale rozwijać zakres działania naszej firmy, starając się elastycznie dostosować się do potrzeb naszych klientów, w związku z tym w wkrótce działalność poszerzona zostanie o ściankę wspinaczkową. Wszelkie sugestie, dotyczące poszerzenia naszej działalności o konkretne dyscypliny, których brakuje w naszym regionie mile widziane.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress